Velvet Rascals * CZ - British Shorthair Cattery

Aktualizace 27.08.2009

Statistika

Photo gallery

..:: KOTY BRYTYJSKIE ::..

NAVRCHOLU.cz

Novinky

11.08.2009 - fotky měsíčních "Céček" (více fotek zde)
 Chunky  creamy
 charmaine  Cheyenne
 Cutie  Cooper
 

07.08.2009 - od poslední aktualizace se toho spoustu událo. Nejdůležitější novinkou je, že Josephinka přivedla 11. června na svět šest krásných, zdravých koťátek - čtyři chlapečky a dvě holčičky. Josephinka zvládla porod úplně sama, samozřejmě za naší asistence, a o koťátka se vzorně stará.

 

Naše "Áčka" oslavila 16. června své první narozeniny, čímž jim opožděně moc gratulujeme.... a velkou radost nám udělaly nové "roční" fotky Ally Mae a Alessia B.B.

  

V květnu na naší výstavě v Mostě získal Da Vinci oba dny CAC, čímž se stal Championem, Leonek byl na výstavě jen v neděli a získal svůj 4. CAGCIB. Kluci šikovní!

05.04.2008 - tentokrát je aktualizace na chlapské části rodiny, tak doufáme, že to s pomocí kamarádů zvládneme. V čase od poslední aktualizace se toho samozřejmě spoustu událo, takže..... v prosinci ve Stromovce se stala Josephinka Championkou a Da Vinci získal svůj první CAC.....

....kluci z vrhu B už odešli do nových domovů (Benji Blue a Brooklyn Boy žijí v Praze, Big Teddy v Pardubicích)....

..... naše dvě holčičky z vrhu B Blue Angel und Baby Touch svůj nový domov ještě hledají....

..... dostali jsme spoustu krásných fotografií našich ex miminek (za které moc děkujeme).....Alessio B.B......
...a princezna Ally Mae ... 

.... a po dlouhé době a s velkou radostí jsme se na výstavě berlínského klubu BERLINER PRO-KAT sešli s Manuelou (lidskou mámou našeho Pupíka). Výstava byla fajn, pohodová a výsledky? Leon CAGCIB, Da Vinci CAC, Josephine CACIB a La Luna ve velké konkurenci V3. Fotky později :)

Všem našim nejen kočičím přátelům, novým rodinkám našich koťátek i návštěvníkům přejeme pohádkové Vánoce a do roku 2009 jen to nejlepší.

vanoce

10.12.2008 - malí Pupíci báječně prospívají a pomalu nacházejí své nové budoucí domovy. S focením je to poněkud horší... dny se krátí... poslední víkendy jsou pro nás výstavní.... takže fotky z tohoto týdne jsou pouze noční. :)

56. den

O víkendu jsme se vydali na Moravu. Na výstavu do Olomouce jsem se opravdu těšila, protože jsem konečně měla možnost poznat osobně lidičky, které znám jen z telefonu, emailové korespondence či z návštěv jejich stránek. Setkání bylo naprosto senzační, ženské báječné a musím říct, že dodnes si v sobě nesu moc hezký pocit sounáležitosti, přátelské atmosféry... prostě skvělého mejdanu s bezva "babama", což na výstavách opravdu není obvyklé. Holky, oba moc děkujeme. :)

Parta z Olomouce

Olomouc

Minulý týden přišel email od Ally Mae, kočičky z našeho "Áčkového vrhu", o který se prostě musím podělil, protože mi udělal opravdu velikou radost a nebudu lhát, když napíšu, že mi dojetím tekly slzy jako hrachy.

Zdraví Vaše Ally,

je mi skoro 6 měsíců a vážím k dnešnímu dni 3,5 kg. Bydlím se svou novou rodinkou v domečku. Moc se mi tady líbí. Nechají mě spinkat v posteli a dělat všelijaké vylomeniny. Je to opravdu super, hlavně, když panička má pocit, že chce mít ustlanou postel, tak jí to musím hned poťapkat a rozhrabošit. Když mě chtějí unavit, tak mi dají kšírky a jdeme se projít ven. Je tam spousta zajímavých a neprozkoumaných věcí. A ti ptáčkové!!! Ale nenechají se nikdy chytit :( Cvrlikají si, že jsem na ně pomalá. Pak přijdu domů a jsem strašně moc hladová a unavená, musím se napapat a pak si jdu položit ouško.
Nedávno mi páníčkové přinesli nový pelíšek. Prý, že je od maminky. Je skvělý, nechá se v něm klouzat a tahat za ocásek, který má. Také mě v něm páníčkové občas nosí a myslí si jak se mi to strašně moc líbí. No nevím.... Nechávám je při tom.
V noci jim to vynahrazuji. Zaberu třetinu postele, protože ležím natažená jak dlouhá, tak široká. Spinkám jak miminko až do rána a vstávám se zvoněním toho jejich bláznivého budíku. Akorát o víkendu je klid, ale vstávám i tak, protože spí dlouho a já mám hlad. Přece nebudu čekat...
Dnes u nás byl čert a mikuláš. Zřejmě jsem byla moc hodná, protože přinesli mé oblíbené granulky. To se mám, zase mám co papkat.
To je asi všechno, co jsem Vám chtěla napsat. Posílám pac a pusu kočičí mámě a kočičímu tátovi. Zdravím bráchy a ségry...
Brzy já nebo moje lidičky napíšeme nejnovější zprávy, abyste věděli jak se mám. Už teď se těším na vánoce, byla jsem tuze hodná. Copak asi budu mít pod stromečkem?

Vaše Ally

02.12.2008 - nejdůležitější novinkou je, že naše poslední "áčková" kočička Amber Leonie našla tu správnou novou rodinu a v pátek se nám odstěhovala do Přelouče. Podle zpráv si na svůj nový domov výborně zvyká. I od ostatních "Áček" docházejí pravidelné zprávy a fotky a všem se daří dobře.

Malí Pupíci mají za sebou první očkování a byli moc stateční. Všichni jsou hodně živí (nejspíš po mamince), akční..... prostě taková malá demoliční četa.... ale moc rádi se přijdou i pomazlit. Přidány nové fotky a aktuální váhy.

Big Teddy

O víkendu jsme se vypravili s Leonem do Nitry, kde nás oba dny porazil stejný kocourek z místní organizace, takže jsme si odvezli 2x V2. Přesto jsme si výstavu užili (alespoň já), protože jsme se setkali s přáteli a poznali nové fajn lidičky. Domů jsme si odvezli novou kočičí fontánu, dostatečně velkou na to, aby zvládala momentální nápor našich kočičáků.

24.11.2008 - naše "Béčka" rostou přímo před očima a konečně se dočkala vytouže-ného "zvětšení teritoria". K ohrádce, i když je již trvale otevřená se pro jistotu raději nepřibližují, zřejmě z obavy, aby je tam někdo nezavřel. :) Samozřejmě přidány nové fotky a aktuální váhy.

Baby Touch

O víkendu jsme se zúčastnili národní výstavy v Praze-Letňanech. Pro Da Vinciho byla Praha výstavní premiérou a kupodivu se mu výstavní ruch líbil. Od p. Knýové si odnesl hezký posudek a kotěcí V1. Josephinka byla na výstavě poprvé po koťátkách a tradičně zůstala celou výstavu schovaná v kukani. Od p. Mahelky získala svůj druhý CAC.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8