Velvet Rascals * CZ - British Shorthair Cattery

Aktualizace 27.08.2009

Statistika

Photo gallery

..:: KOTY BRYTYJSKIE ::..

NAVRCHOLU.cz

Novinky

20.10.2008 - naše poslední "áčková" lilově želvovinová kočička Amber Leonie hledá svůj nový domov. Je malou kopií svého otce..... mohutná postava, hustá srst, krátké silné nohy a silný ocas. Ve čtyřech měsících váží 2,6 kg.

Radostnou událostí je, že naše La Luna nám darovala pět krásných sametových klubíček. Jsou to tři modří kluci, jedna lilově želvovinová a jedna modře želvovinová kočička. Jejich porodní váhy se pohybují od 94 do 106 g. Přesto, že La Luna rodila dříve, než jsme očekávali, jsou všichni v naprostém pořádku. Pupík je výborná maminka a naše Béčka se mají čile k světu. Brzy budou mít vlastní rubriku.

Nové zprávy a fotky přišly také od Ally Mae. Ve svých čtyřech měsících váží 2,8 kg a roste z ní krásná kočička. Šikulka se naučila na kšírky a jak je vidět, procházky na vzduchu si užívá.

Týden po odchodu Al Caponeho se jeho nová rodina vrátila ještě pro našeho modrého Apple Jacka. Ani nedokážu vyjádřit, jakou jsem měla radost, že se Jack stěhuje právě za Capím a kluci budou zase spolu. ...... a že jim to sluší .... :) Děkuji!!!