Velvet Rascals * CZ - British Shorthair Cattery

Aktualizace 27.08.2009

Statistika

Photo gallery

..:: KOTY BRYTYJSKIE ::..

NAVRCHOLU.cz

Novinky

10.12.2008 - malí Pupíci báječně prospívají a pomalu nacházejí své nové budoucí domovy. S focením je to poněkud horší... dny se krátí... poslední víkendy jsou pro nás výstavní.... takže fotky z tohoto týdne jsou pouze noční. :)

56. den

O víkendu jsme se vydali na Moravu. Na výstavu do Olomouce jsem se opravdu těšila, protože jsem konečně měla možnost poznat osobně lidičky, které znám jen z telefonu, emailové korespondence či z návštěv jejich stránek. Setkání bylo naprosto senzační, ženské báječné a musím říct, že dodnes si v sobě nesu moc hezký pocit sounáležitosti, přátelské atmosféry... prostě skvělého mejdanu s bezva "babama", což na výstavách opravdu není obvyklé. Holky, oba moc děkujeme. :)

Parta z Olomouce

Olomouc

Minulý týden přišel email od Ally Mae, kočičky z našeho "Áčkového vrhu", o který se prostě musím podělil, protože mi udělal opravdu velikou radost a nebudu lhát, když napíšu, že mi dojetím tekly slzy jako hrachy.

Zdraví Vaše Ally,

je mi skoro 6 měsíců a vážím k dnešnímu dni 3,5 kg. Bydlím se svou novou rodinkou v domečku. Moc se mi tady líbí. Nechají mě spinkat v posteli a dělat všelijaké vylomeniny. Je to opravdu super, hlavně, když panička má pocit, že chce mít ustlanou postel, tak jí to musím hned poťapkat a rozhrabošit. Když mě chtějí unavit, tak mi dají kšírky a jdeme se projít ven. Je tam spousta zajímavých a neprozkoumaných věcí. A ti ptáčkové!!! Ale nenechají se nikdy chytit :( Cvrlikají si, že jsem na ně pomalá. Pak přijdu domů a jsem strašně moc hladová a unavená, musím se napapat a pak si jdu položit ouško.
Nedávno mi páníčkové přinesli nový pelíšek. Prý, že je od maminky. Je skvělý, nechá se v něm klouzat a tahat za ocásek, který má. Také mě v něm páníčkové občas nosí a myslí si jak se mi to strašně moc líbí. No nevím.... Nechávám je při tom.
V noci jim to vynahrazuji. Zaberu třetinu postele, protože ležím natažená jak dlouhá, tak široká. Spinkám jak miminko až do rána a vstávám se zvoněním toho jejich bláznivého budíku. Akorát o víkendu je klid, ale vstávám i tak, protože spí dlouho a já mám hlad. Přece nebudu čekat...
Dnes u nás byl čert a mikuláš. Zřejmě jsem byla moc hodná, protože přinesli mé oblíbené granulky. To se mám, zase mám co papkat.
To je asi všechno, co jsem Vám chtěla napsat. Posílám pac a pusu kočičí mámě a kočičímu tátovi. Zdravím bráchy a ségry...
Brzy já nebo moje lidičky napíšeme nejnovější zprávy, abyste věděli jak se mám. Už teď se těším na vánoce, byla jsem tuze hodná. Copak asi budu mít pod stromečkem?

Vaše Ally