Velvet Rascals * CZ - British Shorthair Cattery

Aktualizace 27.08.2009

Statistika

Photo gallery

..:: KOTY BRYTYJSKIE ::..

NAVRCHOLU.cz

Novinky

17.11.2008 - Motto tohoto týdne...."Trénink, trénink, trénink" ...a že se daří. :) Naše "Béčka" bez ztráty kytičky přešla na normální stravu (i když mlíčkem od maminky nepohrdnou), naučila se používat kočičí toaletu (až na malé nehody), ale hlavním cílem se stalo zvládnutí šplhu, lezení a skoku do výšky, evidentně za účelem opuštění ohrádky. :) Opět nové fotky a aktuální váhy.

Blue Angel

11.11.2008 - naše "Béčka rostou jako z vody a v ohrádce už začíná být veselo. Jsou to opravdu buclatí medvídci a maminka už se určitě těší na to, až začnou přijímat energii i z jiného zdroje.:) Doplnili jsme nové fotografie a aktuální váhy.

20.10.2008 - naše poslední "áčková" lilově želvovinová kočička Amber Leonie hledá svůj nový domov. Je malou kopií svého otce..... mohutná postava, hustá srst, krátké silné nohy a silný ocas. Ve čtyřech měsících váží 2,6 kg.

Radostnou událostí je, že naše La Luna nám darovala pět krásných sametových klubíček. Jsou to tři modří kluci, jedna lilově želvovinová a jedna modře želvovinová kočička. Jejich porodní váhy se pohybují od 94 do 106 g. Přesto, že La Luna rodila dříve, než jsme očekávali, jsou všichni v naprostém pořádku. Pupík je výborná maminka a naše Béčka se mají čile k světu. Brzy budou mít vlastní rubriku.

Nové zprávy a fotky přišly také od Ally Mae. Ve svých čtyřech měsících váží 2,8 kg a roste z ní krásná kočička. Šikulka se naučila na kšírky a jak je vidět, procházky na vzduchu si užívá.

Týden po odchodu Al Caponeho se jeho nová rodina vrátila ještě pro našeho modrého Apple Jacka. Ani nedokážu vyjádřit, jakou jsem měla radost, že se Jack stěhuje právě za Capím a kluci budou zase spolu. ...... a že jim to sluší .... :) Děkuji!!!

03.10.2008 - uplynulé dva týdny přinesly opravdu spoustu novinek.... Do nového domova nedaleko Mladé Boleslavi se nám odstěhoval další z našich "Áček" krémový Al Capone. Hned začaly chodit zprávy a fotky, takže jeho odchod nebyl tak smutný.:)

A aby jsme se nenudili, měli jsme o víkendu na hlídání B.B., rozpohyboval nám celou smečku a bylo tu pěkně rušno. Využili jsme situace a B.B.-ho si vyfotili. Za ty tři týdny, co je v novém domově neskutečně vyrostl.

Ally Mae se má v Praze také velmi dobře, je vidět, že je milovaným a rozmazlovaným členem rodiny. :)... a roste holčička do krásy....

A velmi důležitou novinkou je příchod nového člena naší rodiny..... je to kocourek Da Vinci ve zbarvení chocolate tabby point. Máme z něj ohromnou radost. Brzy bude mít svou vlastní rubriku.

15.09.2008 - první koťátka z našeho áčkového vrhu se odstěhovala do nových domovů. Ally Mae teď žije v Praze a Alessio B.B. v Litoměřicích. Bylo to hodně smutné loučení a musím přiznat, že jsem nevydržela a rozplakala se. Ulevilo se mi teprve poté, co jsem se z emailů dozvěděla, že naši benjamínci zvládají stěhování v pohodě a hezky si zvykají. Moc děkujeme za zprávy a fotky z nových domovů (vlevo Ally, vpravo B.B.):

02.09.2008 - "Áčka" užívají poslední letní dny na balkoně a jejich čas u nás se krátí. Příští týden se odstěhuje Ally Mae a B.B.. Už teď mám slzy na krajíčku a myslím, že i našim dospělákům bude bez akčních her koťátek smutno. Nový domov hledá ještě modrý Apple Jack (opět), krémový Al Capone a lilová želvička Amber Leonie. Doplnili jsme aktuální váhy a nové fotografie koťat.

25.08.2008 - Tradičně doplněny aktuální váhy a nové fotografie koťat.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8