Velvet Rascals * CZ - British Shorthair Cattery

Aktualizace 27.08.2009

Statistika

Photo gallery

..:: KOTY BRYTYJSKIE ::..

NAVRCHOLU.cz

Novinky

14.07.2007 - dnes byl Leonkův velký den! Zúčastnili jsme se první výstavy a Leonek byl naprosto úžasný. První dvě hodiny se trošku bál, ale při posuzování u p. Mahelky naprosto zazářil a dostal nejlepší možné hodnocení ve své věkové skupině - V1. Jsme na něho opravdu moc pyšní, je to naše zlatíčko. Chtěli bychom poděkovat všem přátelům, kteří se nás přisli podívat, za podporu. Zvláštní dík patří Peťule z Royal Angel a její mamince za pomoc, rady a skvělou náladu v pro nás novém prostředí.

14.07.2007 - dnes ráno přisly z chovatelské stanice Petty Smith  2 fotečky naší blue-tortie-point kočičky Josephinky. Máme velikou radost. Pokochejte se sami.....

27.06.2007- dnes přinášíme opravdu velikou novinku - máme vybranou naší vysněnou kočičku v barvě colourpoint. Jmenuje se Josephinka a narodila se v chovatelské stanici Petty Smith*CZ v Jirkově. Zatím je ještě malinká a k nám by se měla nastěhovat začátkem září. Už se všichni moc těšíme. Hned, jak budeme mít nějaké fotečky, objeví se ve fotogalerii a v rubrice kočky. Další důležitou zprávou je, že Leonek se poprvé zúčastní výstavy, a to 8. mezinárodní výstavy koček FIFe, která se koná v sobotu 14.07.2007 v "Kulturáku" v Ústí nad Labem. Přijďte se podívat. Momentálně nemáme žádné použitelné fotky, které bychom přidali do fotogalerie, protože jak nás Leonek vidí s foťákem v ruce, znechucen odchází.

10.06.2007 - dnes měl Leonek mazlící náladu, Tak nám dovolil, abychom ho zvážili a dokonce se nám povedlo pořídit fotečky. Takže s radostí můžeme konstatovat, že v necelých 5 měsících vážíme 2,95 kg. Jinak byly do fotogalerie přidány jak fotky nové. tak "z rodné chovatelské stanice".

 

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8